Title Image

Apie mus

Kailinas – Lietuviškų kailinių ir linų gaminiai

Parduotuvė prekiaujanti tik Lietuviško kailio ir lino gaminiais, buvo įkurta 2005 metais “Urmas” miestelyje. Mažas šeimos įkurtas verslas, visuomet buvo pasižymintis galimybe įsiklausyti į klientų poreikius,  pateikti įvairų prekių asortimentą ir visuomet taikytis į aukščiausios kokybės produktų standartus. Nuo pat pradžių buvome pastebimi, net tik kaip Lietuviškų kailinių ir lino parduotuvė, bet dažnai įvertinti geranoriškumu, padėti apšviečiant klientą apie kailius, liną, pačios produkcijos privalumus, savybes ar kitus svarbius klientui aspektus.

 

Šiuo metu turime galimybę pasiūlyti įvairaus dizaino kailinius ir lino gaminius, kurie buvo sumodeliuoti kruopščiai atrinktų dizainerių rankų. Pastoviai dedame pastangas atnaujindami prekių asortimentą ir išlaikydami tracinius kailinių modelius, o atvykus į Kailinas parduotuvę, yra visiems klientams prieinami avikailio kailiniai, audinės kailiniai, bebro kaliniai ar lapės kailiniai. Galime pasidžiaugti aukšta gaminių kokybe, nes produkcija yra griežtai gaminama tik Lietuvoje, o visas procesas nuo gamino idėjos iki pačios realizacijos yra kruopščiai prižiūrimas, kad atitiktumėm visus aukščiausius produkto standartus.

 

Esame savo srities specialistai kailinių pardavime, todėl žinome visus aspektus apie prekę ir jos savybes. Girdime kiekvieno kliento norus ir galime pasiūlyti, kad kaliniai atitinkantų individualius pirkėjo reikalavimus. Visuomet stengiamės įsiklausyti į esamų ar būsimų pirkėjų nuomonę, kad galėtumėm tobulėti ir aukti kartu su pirkėju.

 

Kailinas internetineme puslapyje rasite įvairios kailinių ir lino produkcijos. Kiekvieną skirtingą gaminį galite išvysti ant mūsų modelio, o norint sužinoti detalesnes gaminio savybes, paspaudus ant produkto. Produkto aprašyme pateikta informacija apie spalvą, dydžius, ilgius ar stilių. Pavaizduoti kailiniai nėra galutiniai, atsiradus poreikiui galimos korekcijos.

 

Pagrindinės paslaugos:

Vasaros lino drabužiai moterims

Įvairūs kailiniai moterims

Moteriškos ir vyriškos kepurės

Aksesuarai iš Kailio

  • Pledai
  • Apykakalės
  • Šalikai
  • Pakabukai prie tašės

 

Papildoma informacija 

Visos Kailinas – Lietuviškų kailinių ir linų gaminiai ir dar daugiau producijos yra prieinamos atvykus į Kailinas parduotuvę, kurią galite rasti Kaune, Urmas miestelyje. Detalesnė informacija kur mus galite rasti ir įsigyti prekias, pateikta kontaktų skiltyje. Dėl prekių papildomos informacijos, kurios yra patalpintos puslapyje, galite kreiptis į pardavėją telefonu arba atvykus į parduotuvę